De jachtpartij

Lucy Foley
12,99
Op voorraad
SKU
9789022591635
Bindwijze: Paperback / softback
Voor 23:00 besteld, morgen in huis Verzendkosten € 2,95
  • Gratis binnen 14 dagen te retourneren
  • Veilige en makkelijke betaalopties
  • Aangesloten bij Thuiswinkel Waarborg
  • Makkelijk bestellen zonder account
Afbeelding vergroten
Productomschrijving

‘Waanzinnig!’ A.J. Finn, bestsellerauteur van De vrouw in het raam

Agatha Christie meets Ruth Ware in deze zenuwslopende thriller waarin je niemand kunt vertrouwen, voor de fans van Gillian Flynn en Paula Hawkins

Oudejaarsavond. Een villa in de Schotse wildernis. Negen oude vrienden checken in, maar één van hen zal de nacht niet overleven

Negen vrienden vieren oudejaarsavond in een idyllische villa in de Schotse Hooglanden. Het lijkt de perfecte plek om hun gehaaste Londense leven achter zich te laten en van elkaars gezelschap te genieten. Het ontbreekt de vrienden aan niets: ze hebben een prachtig uitzicht, een knappend haardvuur, een provisiekast vol eten en liters champagne. Maar wat ze ook hebben is geheimen voor elkaar, langgekoesterde jaloezie en bergen opgekropte woede. Terwijl de sneeuw buiten valt, wordt de spanning in de villa ondraaglijk.

Als de lucht op nieuwjaarsdag opklaart is een van de gasten dood. En één van de anderen is de moordenaar.

Maar wie?


In de pers
‘Foley heeft oog voor detail en weet de spanning heel slim op te bouwen.’ The Guardian

‘Een spannend, perfect getimed moordmysterie.’ People

‘Foley weet hoe je een mysterie ontvouwt. Een heerlijk spannend verhaal voor een lange winteravond.’ Publishers Weekly

‘De epische, sfeervolle locatie en realis-tische personages maken dit tot een frisse, moderne versie van de klassieke whodunit.’ Grazia

Meer informatie
Auteur(s)Lucy Foley
ISBN9789022591635
BindwijzePaperback / softback
Aantal pagina's352
Datum van verschijning20201120
Breedte153 mm
Hoogte231 mm
Dikte29 mm
Bestanden bij dit product
Inkijkexemplaar.pdf (270.20 kB)
Back to top