Lieke Hester, de leukste politieagent van Nederland, deelt in Het wordt ook steeds gekker nieuwe spannende, grappige en ontroerende verhalen over haar leven als agent.
Lieke Hester is hoofdagent bij politiebureau Burgwallen in Amsterdam. Inmiddels kan ze zonder te overdrijven zeggen: het wordt ook steeds gekker.
Van dealers en overlastveroorzakers op het Centraal Station tot hardleerse winkeldieven, en van suïcidepreventie tot lijkvindingen en moordonderzoeken... Het wordt ook steeds gekker bewijst dat geen dag hetzelfde is bij de politie. Het zijn de ontroerende en soms morbide verhalen, de humor en het plezier onder de collega’s en de onvoorspelbaarheid die de hoofdrol spelen in dit boek – de kanten van de baan waar je misschien geen idee van hebt.
Politiewerk is mensenwerk, en Lieke laat zien dat er uiteindelijk een mens in het uniform zit.
‘Ik vond het een geweldig boek!’ Erik Dijkstra
Over Het kan ook nooit normaal:
‘Lieke is Mokum op z’n best. Verhalen als een knal voor je kanis.’ Kluun
‘Van de eerste tot de laatste pagina een bundeling toffe politiepraat uit het gezellige, criminele centrum van de hoofdstad.’ NRC
‘Het kan ook nooit normaal toont de menselijkheid van het politievak. Het komt binnen!’ Veroniques Boekenhoekje
Meer informatie
ISBN
9789402715163
Aantal pagina's
320
Datum van verschijning
20241001
Breedte
141 mm
Hoogte
216 mm
Dikte
27 mm
Indien je problemen ondervindt bij het afrekenproces, probeer dan de cookies van je browser te wissen.