Het testament van de zee

Aslak Nore
15,00
Op voorraad
SKU
9789402714388
Bindwijze: Paperback
Levertijd 1-2 werkdagen Verzendkosten € 2,95
  • Gratis verzending vanaf €50,-
  • Veilige en makkelijke betaalopties
  • Aangesloten bij Thuiswinkel Waarborg
  • Makkelijk bestellen ook zonder account
Afbeelding vergroten
Productomschrijving
Het testament van de zee van Aslak Nore is een grootse roman over familiegeheimen, eerder uitgegeven onder de titel Het kerkhof van de zee. Een aanrader voor de lezers van Carlos Ruiz Zafón en Joël Dicker.

Aan het begin van de Tweede Wereldoorlog vergaat een schip met aan boord Noorse burgers en Duitse militairen; er wordt aangenomen dat het op een mijn is gevaren. De jonge schrijver Vera en haar zoontje worden gered, maar haar man komt om.

Vijfenzeventig jaar later loopt Vera de zee in, en ze komt niet meer terug. Met haar verdwijnen ook haar memoires over de scheepsramp en de familietrauma’s. Maar haar kleindochter Sasha is vastberaden de waarheid te achterhalen; ze heeft namelijk ontdekt dat Vera twijfelde over de ware toedracht van de ramp. Tegelijkertijd wordt er binnen de welgestelde familie een vuil spel gespeeld over de nalatenschap en de opvolging in het familieconcern. Welke geheimen herbergt het scheepswrak op de bodem van de zee?


Het testament van de zee is een indringende en spannende roman over verraad, verboden liefde en een groot familiegeheim.

‘Een formidabel geschreven literaire roman waarin spanning een van de dragende elementen is.’ VN Detective en Thrillergids ****

‘Verdiep je in het mysterie rond de familie Falck en het scheepswrak dat op de bodem van de zee ligt, maar wees gewaarschuwd: als je hier aan begint kun je niet meer stoppen! In één ruk uitgelezen en echt enorm van genoten. Een supertip!’ Olaf, boekhandel Kramer & Doorn

‘Het is origineel en zit barstensvol cliffhangers – dit moet een televisieserie worden! Alles klopt aan het verhaal en het slot is ronduit verrassend.’ AD Mezza, Boek van de Maand

‘Neem een enorm fortuin, een verwoestend familiegeheim, machiavellistische politiek en koppige familieleden. Voeg ongeschikte erfgenamen, Noorse special forces en een klein beetje bouquetroman toe en het resultaat is een magnifieke, spannende roman die zelfs de meest kritische lezer niet kan weerstaan.’ VG *****

‘Een episch verhaal dat – terecht – een zeer groot publiek krijgt.’ Adresseavisen *****

‘Slim gecomponeerd en heerlijk leesbaar. Dit is het beste van wat de Noorse misdaadliteratuur te bieden heeft.’ Aftenposten

‘Gebaseerd op een waargebeurd verhaal, maar geschreven als pure poëzie. Dit is gewoon genieten.’ Nettavisen
Meer informatie
Auteur(s)Aslak Nore
ISBN9789402714388
BindwijzePaperback
Aantal pagina's416
Publicatie datum20240207
Breedte152 mm
Hoogte226 mm
Dikte31 mm
Bestanden bij dit product
Inkijkexemplaar.pdf (198.88 kB)
Back to top