Deze prestigieuze en exclusieve wijn werd door wijnmaker Bruno le Breton gemaakt van de allermooiste cabernet- en merlot-trossen van de beste percelen van Domaine de la Jasse. Dit om hun beste klanten, verenigd in de VIP-Wijnclub ‘Vins Inédits Privés’, mee te verrassen. Een uiterst gelimiteerde wijn, waar slechts 2500 flessen van zijn gemaakt. Verpakt per drie flessen op een luxueuze houten kasteelkistje. Normaal alleen voorbehouden aan de leden van de VIP-wijnclub, maar nu ook voor jou!
Kleur: intens donker warmrood met diepe kern.
Geur: weelderig en complex van geur met Crème de Cassis, kersen, mediterrane kruiden, grafiet, ceder en cacao.
Smaak: krachtig en rijk van smaak vol geconcentreerd cabernet- en merlot-fruit met zoete zwarte bessen, mokka en ceder. Alles perfect ondersteund door het levendige karakter van de cabernet.
Drinkadvies: nu al heerlijk, oplegbaar tot 2035. Karafferen aanbevolen. Subliem bij lamsbout met rozemarijn en knoflook, gerijpte Comté en Tournedos Rossini.
Meer informatie
Wijnkleur
Rood
Druivenras(sen)
Merlot, Cabernet Franc, Cabernet Sauvignon
Alcoholpercentage
14%
Smaakprofiel
Rijk, vol en krachtig
Smaak
Krachtig en rijk van smaak vol geconcentreerd cabernet- en merlot-fruit met zoete zwarte bessen, mokka en ceder. Alles perfect ondersteund door het levendige karakter van de cabernet.
Geur
Weelderig en complex van geur met Crème de Cassis, kersen, mediterrane kruiden, grafiet, ceder en cacao.
Inhoud
0,75 L
Drinkadvies
Nu al heerlijk, oplegbaar tot 2035. Karafferen aanbevolen.
Lekker bij
Subliem bij lamsbout met rozemarijn en knoflook, gerijpte Comté en Tournedos Rossini.