Elektrische waterdamphaard met verwarming 2000 W – wifi
Is het vuur echt?
Nee. Het vlameffect bestaat uit fijne waterdamp die met ledlicht wordt aangelicht. De damp is niet heet; de behuizing wordt tijdens het verwarmen wel warm.
Kan ik het vlameffect gebruiken zonder te verwarmen?
Ja. Je kiest uit alleen verwarmen, verwarmen met bevochtiging en vlameffect, of alleen bevochtiging en vlameffect. Zonder verwarming verbruikt de haard ongeveer 20 watt.
Welk water gebruik ik?
Gebruik gedestilleerd of gezuiverd water op kamertemperatuur. Ververs het water en maak de tank minstens elke 3 dagen schoon.
Hoe groot mag de ruimte zijn?
De haard is geschikt voor ruimtes tot ongeveer 35 m². Hoe goed hij verwarmt, hangt af van onder meer isolatie, plafondhoogte en ramen.
Moet ik de haard monteren?
Alleen de twee pootjes: die schroef je met de hand vast, zonder gereedschap.
Verbind de haard via wifi (2,4 GHz) met de gratis AENO-app voor iOS en Android. Daarmee zet je de haard aan of uit, kies je de verwarmingsstand en temperatuur, stel je het vlameffect in en zie je de actuele temperatuur, luchtvochtigheid en resterende brandtijd.
Je maakt een weekschema, stelt een uitschakeltimer in tot 23 uur en bekijkt het energieverbruik per dag, maand en jaar. Met automatiseringen laat je de haard bijvoorbeeld aangaan als het buiten onder de 10 °C wordt. Valt de haard om, dan krijg je een melding op je telefoon. Je kunt de bediening ook delen met huisgenoten.
| Modellen | AFH0001S (Glossy White), AFH0002S (Pearl Black) |
|---|---|
| Type | Convectieverwarming met ultrasone luchtbevochtiger en waterdamp-vlameffect |
| Verwarmingsvermogen | 1000 W (laag) of 2000 W (hoog) |
| Verbruik alleen vlameffect/bevochtigen | 20 W |
| Stand-by | ≤ 2 W |
| Geschikt voor ruimtes | Tot 35 m² (afhankelijk van isolatie en plafondhoogte) |
| Thermostaat | 0–40 °C, in stappen van 1 °C (SMART-stand) |
| Watertank | 2 liter (gedestilleerd of gezuiverd water) |
| Waterverbruik | Tot 100 ml per uur |
| Vlameffect | Tot 100 uur per tankvulling (opgave fabrikant) |
| Kleuren vlameffect | 12 standen, waaronder kleurverloop |
| Bediening | Knoppen, draaiknop, IPS-display, AENO-app (iOS en Android) |
| Spraakbediening | Amazon Alexa, Google Assistent, Siri (via scenario's) |
| Wifi | 2,4 GHz (IEEE 802.11 b/g/n) |
| Timer | Tot 23 uur |
| Veiligheid | Kantelsensor met automatische uitschakeling, kinderslot, oververhittingsbeveiliging |
| Geluidsniveau | ≤ 35 dB (op 1 meter) |
| Materiaal | Staal, aluminium, ABS- en PC-kunststof |
| Plaatsing | Vrijstaand op de vloer, op 2 pootjes |
| Afmetingen (l x b x h) | 101 x 17 x 24 cm |
| Gewicht | 10,9 kg |
| Snoerlengte | 1,9 m |
| Spanning | 230 V, 50–60 Hz |
| Beschermingsklasse | IP20, klasse I (geaard), alleen voor binnen |
| Geproduceerd in | Polen |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Meegeleverd | Haard, 2 pootjes, 4 bevestigingsbouten, montage-instructie, snelstartgids, garantiekaart |