Dit luxe badtextiel Stéphanie van De Witte Lietaer is gemaakt van heerlijk zacht katoen. De hoge kwaliteit (540 gram per m2) maakt het badtextiel heerlijk zacht, vochtabsorberend en slijtvast. Ook na vele wasbeurten blijft de kleur behouden en blijft u genieten van deze hoge kwaliteit badtextiel in uw eigen badkamer. Het badtextiel Stéphanie is gemaakt van 100% kwaliteitskatoen en verkrijgbaar in vele kleuren.
U kunt kiezen uit de volgende producten:
Badlaken (100x150 cm ) – 1 stuk
Handdoeken (50x100 cm) – 2 stuks
Douchelaken (70x140 cm) – 2 stuks
Gastendoekjes (30x50 cm) – 2 stuks
Washandjes (15x21 cm) – 4 stuks
Specificaties
Materiaal
100% katoen, ringgesponnen, gekaard en enkeldraads lus
Gewicht
540 gram/m²
Kleuren
Almond blossom, arctic, beet red, blue indigo, cactus, caramel, dove, ebony, flacon, golden yellow, humus, lake green, plume, sand, sky blue, tiger, warm olive en white
Keuze uit
Handdoeken - 50x100, badlaken – 100x150 cm, douchelaken – 70x140 cm, washandjes – 15x21 cm, gastendoekjes – 30x50 cm
Wasinstructies
Wassen op max. 60 ̊C
Over het merk
De Witte Lietaer is sinds 1898 een Belgische linnenproducent die een ruime collectie aan bed- en badtextiel biedt. Het textiel staat bekend om de hoge kwaliteit, geproduceerd met een groot oog voor detail en uit de beste materialen.
Indien je problemen ondervindt bij het afrekenproces, probeer dan de cookies van je browser te wissen.